Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


AS „Pasažieru vilciens” no 16. Līdz 22.novembrim daudzbērnu ģimenēm piedāvā iespēju iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes ar 50% atlaidi.

 

Braucieni vilcienos ar atlaidēm ir AS „Pasažieru vilciens” dāvana mūsu klientiem Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā.
„Ar šo akciju vēlamies atgādināt, ka vilcieni ir ātrākais, ērtākais un lētākais pārvietošanās veids, popularizēt Pasažieru vilciens pakalpojumus un aicināt Latvijas iedzīvotājus aktīvāk izmatot vilcienu pasažieru satiksmi” uzsver AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs A.Lubāns.
Lai iegādātos biļetes ar atlaidēm jāuzrāda šādi dokumenti - vecākiem vai vecākiem ar bērniem – pases ar tajā norādītiem bērnu vārdiem un uzvārdiem vai „3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu, savukārt bērniem – „3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu.
Papildu atlaidēm braucienam vilcienā piedāvājam apmeklēt Dzelzceļa muzeju Rīgā un Jelgavā. Ar VAS Latvijas dzelzceļš atbalstu svētku nedēļā uzrādot daudzbērnu ģimenes vilciena biļeti ieeja bez maksas.Papildu informācijai:
 
Egons Ālers:
A/S „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Tel. 67233328
Mob.t. 29455472
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Par AS Pasažieru vilciens

Uzņēmums dibināts 2001. gada 2. novembrī. AS Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus visā Latvijas teritorijā pa dzelzceļu. AS Pasažieru vilciens dibināta saskaņā ar VAS Latvijas dzelzceļš restrukturizācijas programmu.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites