Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Bērna emocionālā audzināšana
Izzinošs > Pasākums Ģimenei
No 17.08.2020 līdz 28.09.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Pasaki paldies - piesaki nevalstisko organizāciju “Gada balvai personu ar invaliditāti atbalstam”

Vēl piecas dienas var pieteikt gada balvas saņemšanai nevalstiskās organizācijas, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti. NVO var pieteikt ikvienā no 7 nominācijām, nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 30.oktobrim. Līdz šim visaktīvāk pieteiktas nevalstiskās organizācijas no Rīgas un Rēzeknes.

Tiesībsargs Juris Jansons uzskata: “Lai otru atbalstītu ne vienmēr vajag daudz naudas, reizēm otram veltītais laiks un emocionāla pretimnākšana sniedz daudz lielāku atbalstu. Latvijā ir ne mazums nevalstiskās organizācijas, kas ikdienu palīdz cilvēkiem ar invaliditāti. Manuprāt, ir ļoti svarīgi pateikt paldies šīm organizācijām.”

Lai pateiktos nevalstiskajām organizācijām, tiesībsargs aicina tās nominēt NVO gada balvai kādā no šādām septiņām nominācijām: “Skaļākā balss”, “Nodarbinātības veicinātājs”, “Digitālās integrācijas veicinātājs”, “Pakalpojumu nodrošinātājs”, “Izglītības veicinātājs”, “Sociālā kampaņa”, “Bērnu ar invaliditāti aizstāvis”.

Konkursu organizē tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”. NVO var pieteikt nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 30. oktobrim. Tiesībsarga biroja mājaslapā www.tiesibsargs.lv pieejams detalizēts nomināciju apraksts, konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa. Nevalstisko organizāciju apbalvošana notiks 3.decembrī - Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā.

 

Papildu informācija:

 

Ruta Siliņa

Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja

Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja

tālr. 67201416

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mājas lapa: www.tiesibsargs.lv

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites