Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Bērna emocionālā audzināšana
Izzinošs > Pasākums Ģimenei
No 17.08.2020 līdz 28.09.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Vakar 22. oktobrī Ķeguma iedzīvotājiem bija iespēja saņemt pozitīvu veselības devu.

Sieviešu klubs “Ķeguma saulespuķes” Ķeguma pilsētas bibliotēkā organizēja iespēju tikties ar sertificētu smieklu jogas pasniedzēju Sanitu Malēju.

Smiešanās palīdz atraisīties un sniedz ķermenim fizioloģiskas pārmaiņas. Smiešanās rezultātā cilvēks kļūt atvērts, saskata dzīvi pozitīvās krāsās un izvairās no slimībām. Smieklus kā ārstēšanas metodi izmanto arī Latvijā- Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcā- dakteris Klauns.

Vakar arī Ķeguma novada iedzīvotāji varēja izsmieties, veicot dažādus uzdevumus un pozitīvi pavadot laiku. Pasniedzēja iemācīja dažādus vingrinājumus kā smieties bez nekāda pamata. Tika braukts ar smieklu mašīnu un velosipēdu, uzjaukts smieklu kokteilis un aizsmiets līdz pat Havaju salām.

Visi apmeklētāji vakara beigās jutās atbrīvoti, izmējušies un uzņēmuši pozitīvismu visai nedēļai.

 

Kintija Sparāne,

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites