Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Realizēts projekts „Galda spēļu iegāde Ķeguma novada bibliotēkā”.

Īstenojot Ķeguma novada iedzīvotāju iniciatīvas projektu, Ķeguma novada bibliotēka ir tikusi pie jaunām galda spēlēm, ko skolēni un jaunieši var lietot bibliotēkas telpās kā alternatīvu grāmatu lasīšanai un datora lietošanai, tādējādi paplašinot brīvā laika pavadīšanas iespējas bibliotēkā. Spēļu nodrošinājums ir dažāds, piedāvājums izveidots atbilstoši dažādām vecuma grupām un interesēm. Galda spēles ir izzinošas, stratēģiskas, prātu attīstošas un loģiku veicinošas. Tāpat spēļu klāstā ir arī veidošanas spēles. Spēlēšana veicina un uzlabo bērnu savstarpējo saskarsmi, kā arī asina prāta spējas un papildina zināšanas (piemēram, Latvijas un pasaules ģeogrāfijā, angļu valodā), paplašina redzesloku, pamudina apgūt jaunas prasmes, būtiski paplašina bērnu interešu loku! Klāstā ir tādas visiem zināmas spēles kā „Loto”, „Kartupelis”, „Uno”, „Dambrete”, „Šahs”,   kā arī daudzas citas, varbūt iepriekš nedzirdētas - „ABRA”, „Lexico”, „Kurzemes vēja rati”, „Latgaliešu DOMINO”  bet  tik pat aizraujošas spēles – kopā 28!

Nāciet spēlēt!

Zita Ruņģe

  

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites