Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Nodarbības


Trenažieru zāle

Trenažieru zāles inventārs ir izvēlēts, ņemot vērā tā uzticamību, daudzfunkcionalitāti, augstākā līmeņa drošību to cilvēku veselībai, kuri izmanto šo inventāru. Trenažieru lietošanas vienkāršība ļauj trenēties gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem. Nodarbības palīdzēs Jums gūt lielisku stāju, nostiprināt muskuļus un būt labā sportiskā formā. Pēc nepieciešamības trenažieru zāles treneris  sastāda individuālās treniņu programmas, ņemot vērā katra klienta sportisko formu un vēlamo mērķi. Padomus sniedz veselības sporta speciāliste un trenere Santa Veinberga, tālrunis 26313052.


Veselības vingrošana & Pilates (vidēja intensitāte) - Efektīvi vispārattīstoši vingrinājumi muguras muskuļu un korsetes nostiprināšanai, dažādi spēka, pilašu, jogas elementi, kā arī dažādas fizioterapijas metodes. Nodarbības beigās lokanības vingrinājumi, elpošanas tehnikas un relaksācija mierīgas mūzikas pavadībā.

Dziļas muskulatūras nostiprināšanas treniņš (mobilitāte, spēks, lokanība) - Statiski un dinamiski spēka, mobilitātes vingrinājumi ķermeņa dziļās muskulatūras un saišu nostiprināšanai. Akcents likts uz pareizu vingrinājumu izpildi, trenējot ķermeņa apzināšanos, kas ir pamats veselīgai ķermeņa funkcionēšanai. Nodarbības beigās lokanības un elpošanas vingrinājumi.

Funkcionāls spēka & cardio treniņš - Vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanas treniņš, kura laikā tiek izpildīti vidēji augstas intensitātes spēka un kardio vingrinājumi, kas attīsta skaistu ķermeņa reljefu, kā arī palielina muskuļu spēku un tonusu.

ABS Workout nodarbība

Barre: Stabilitāte un Grācija

Nodarbības vada veselības sporta speciāliste Santa Veinberga, tālrunis 26313052. Uz nodarbībām nepieciešama IEPRIEKŠ PIETEIKŠANĀS, iespējami arī privāti treniņi.

Ķeguma dienas centra ikdienas nodarbību plāns 2022. gadā

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites