Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Šogad aprit 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, uz kurām devās arī mūsu novada iedzīvotāji aizstāvēt Latvijas brīvību nevardarbīgas pretošanās izpausmē, masveidīgā gatavībā aizsargāties bez ieročiem.

Pateicībā par viņu drosmi 20. janvārī plkst.16.00 pie Rembates Tautas nama tiks iekurts piemiņas ugunskurs.

Ja kāds vēlas publiski padalīties atmiņās ar foto vai stāstu, droši līdz 18. janvārim to var sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai ielikt pastkastītē pie Rembates Tautas nama. Sīkāka informācija pa tālruni 27884206. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites