No 12. janvāra darbu atsāks Ķeguma novada bibliotēkas.

Turpinoties ārkārtas situācijai valstī, ar valdības lēmumu, ievērojot visus epidemioloģiskos norādījumus, BIBLIOTĒKAS ATSĀK GRĀMATU IZSNIEGŠANU.

Bibliotēkas lasītavas, tai skaitā, interneta lasītava - apmeklētājiem ir slēgtas.

Bibliotekārs vienlaicīgi pieņem individuālus apmeklētājus – 1 persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Apmeklētāji un personāls lieto sejas maskas.

Tiek nodrošināta pieeja attālinātiem bibliotēkas pakalpojumiem un resursiem.

Ķeguma novada bibliotēkas piedāvā izmantot attālināti pieejamos resursus un pakalpojumus:

• Saņemt piekļuves datus autorizācijai darbam ar datu bāzēm un 3td e-grāmatu bibliotēku www.3td.lv, rakstot uz e-pastu  vai zvanot,
• Lasīt e-grāmatas 3td e-grāmatu bibliotēkā www.3td.lv,
• E-pastā  vai pa telefonu saņemt: visa veida tematiskās uzziņas, konsultācijas dažādu e-pakalpojumu lietošanā, saņemt konsultācijas par datu bāzu un 3td e-grāmatu bibliotēkas www.3td.lv lietošanu.

Visu izsniegto izdevumu izsniegšanas termiņi tiek pagarināti automātiski.

Kontaktinformācija attālināti pieejamo resursu, pakalpojumu un informācijas saņemšanai:

Ķeguma novada bibliotēka: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;
Konsultācijas, uzziņas – 65038422;
Bērnu literatūras nodaļa – 65038422;
Pieaugušo literatūras nodaļa – 65038421.

Ķeguma novada bibliotēka (ārkārtas situācijas laikā) no 12.janvāra grāmatas izsniedz sekojošā darba laikā:

Pirmdiena            11:00 – 18:00

Otrdiena              11:00 – 18:00

Trešdiena            11:00 – 18:00

Ceturtdiena         11:00 – 18:00

Piektdiena           10:00 – 17:00

Sestdiena             Slēgts

Svētdiena            Slēgts

Katra mēneša pirmā ceturtdiena – spodrības diena.