Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada pašvaldība aicina ikvienu novada iedzīvotāju līdz 2019.gada 21.oktobrim pieteikt kandidātus, kuri ir veicinājuši Ķeguma novada izaugsmi un pilsētas, kā arī pagastu attīstību, cilvēku labklājību un novada atpazīstamību.

Apbalvojumu „Ķeguma novada lepnums” piešķir par sevišķiem nopelniem Ķeguma novada labā, kas var izpausties valsts, kultūras, zinātnes, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbā. Par īpašiem nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Uz apbalvojuma saņemšanu var pretendēt gan Ķeguma novada iedzīvotāji, gan personas, kuras dzīvo citviet, bet viņu veikums ir tieši iespaidojis Ķeguma novadu.

Pieteikumus apbalvojuma saņemšanai aizlīmētā aploksnē ar norādi „Pieteikums 2019.gada apbalvojumam” var nodot Ķeguma Tautas namā (Ķeguma prospekts 4, Ķegums, Ķeguma novads, LV – 5020). Elektroniski pieteikumus var sūtīt pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Iesniegumā jānorāda apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, pamatojums kandidatūras izvirzīšanai, nopelnu un sasniegumu apraksts, kā arī īsa informācija par iesniedzēju (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, tālrunis, juridiskām personām jānorāda uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese).

Apbalvojumu „Ķeguma novada lepnums” saņēmējus izvērtēs un apstiprinās Ķeguma novada domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja. Apbalvojums tiks pasniegts Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītā svētku pasākumā Ķegumā.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites