Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


9. jūnijā Jūrmalā notika 10. jubilejas vokālistu un ansambļu konkurss-festivāls “POPFESTJŪRMALA 2019”.

Konkursā piedalījās solisti, popgrupas un vokālie ansambļi 4 vecuma grupās (no 5 līdz 23 gadiem), kur vieni no tiem bija arī mūsējie -  Ķeguma Tautas nama popgrupas “Sienāži” vidējā un vecākā grupa. Mūsu vokālisti ieguva ļoti labus rezultātus, konkurence bija ļoti liela, vidējā grupiņa (Elizabete, Alīse, Karlīna, Renāte) ieguva ceturto vietu, bet lielā grupa (Loreta, Astra, Dāvis, Diāna, Alise) ieguva godpilno trešo vietu. Milzīgs prieks par mūsu bērniem un viņu apņēmību, pārliecību un gribasspēku. Paldies mūsu Sarmītei par ieguldīto darbu, vecākiem par atbalstu, pašvaldībai par transportu un šoferim Imantam par pacietību.

Dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija: Viktors Zemgals – dziedātājs un dziesmu autors, viens no kvarteta "Eolika" dalībniekiem, Kaspars Blūms-Blūmanis – mākslinieks un uzņēmējs, TV raidījumu un pasākumu vadītājs, Uģis Roze – vokālais pedagogs, dziedātājs, Maija Sējāne – dziedātāja, muzikālo TV šovu  “X-faktors” producente, vokālā pedagoģe, Indra Raila – konkursa "POPFESTJŪRMALA" organizatore, diriģente, mūziķe un Laura Raila – dziedātāja un vokālais pedagogs.

Liene Lazdiņa. 

 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites