Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


10.maija vakarā jau septīto gadu pēc kārtas noticis bērnu vokālais konkurss “Rembates Cielaviņa 2018”.

Pasākumu organizēja Rembates pagasta pārvaldes kultūras pasākumu organizatore Liene Lazdiņa, bet tā vadītājas lomā Rembates tradīciju zālē iejutās Ķeguma tautas nama vadītāja Dace Māliņa.
Konkursā katru gadu iepazīstam arvien jaunus, prasmīgus dziedātājus no mūsu novada. Viņu sniegumu vērtēja žūrija trīs cilvēku sastāvā. Tajā šoreiz iekļauta Ķeguma novada Sabiedrisko attiecību speciāliste Kintija Sparāne, kura dziedājusi gan skolas korī, gan Ogres jauniešu korī, bet šobrīd apgūst dīdžeja iemaņas. Savukārt žūrijas locekli Kristapu Reķi ikdienā pazīstam kā profesionālu vetārstu un Ķeguma novada domes deputātu. Viņš pabeidzis Cēsu mūzikas skolas klavierklasi, aktīvi darbojas studentu korporācijā “Ventonia”, kur arī neiztiek bez dziedāšanas. Ir piedalījies šovā “Kurš Kuru”, un kā pats saka: skatuve vienmēr viņu ir vilinājusi. Savukārt žūrijas loceklis, dziedātājs, komponists un dzejnieks Lauris Valters savu muzikālo karjeru sācis 1999.gadā, grupā “Ēnas” un 13 gadus bija tās vokālists.
Katrs no desmit konkursa dalībniekiem izpildīja divas dziesmiņas – vienu tautasdziesmu un otru pašu izvēlētu, sev mīļu dziesmiņu. Klātesošos izklaidēja arī “Jogitas pasākumi”, piedāvājot iespēju darboties radošajās darbnīcās.
“Drosmīgākās cielaviņas” diplomu šoreiz ieguva Patrīcija Krastiņa, nominācijā “Kautrīgākā cielaviņa” diplomu ieguva Olīvija Kārkliņa, “Sirsnīgākā cielaviņa” bija Eva-Grieta Seržante, “Staltākā cielaviņa” - Emīlija Ābelīte, “Smaidīgākā cielaviņa” – Gusts Jansons, kurš ieguva arī skatītāju simpātijas balvu. Par “Sapņaināko cielaviņu” atzīts Klāvs Čodors. Trešo vietu konkursā ieguva Keita Lamasa, otro – Loreta Lazdiņa, bet pirmo – Samanta Vīksna. Savukārt par konkursa “Rembates cielaviņa” laureātu kļuva Astra Ruņģe.
Pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas Lauri Valters kopā ar bērniem nodziedāja dziesmu “1836”.

1
1
2
2
7
7
13
13
14
14
15
15
16
16
20
20
21
21
22
22
23
23
24
24
26
26
28
28
30
30
36
36
38
38
40
40
43
43
44
44

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites