Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


25.– 26. maijs Ķeguma novada svētki

“Mums sava Saule un savi sapņi”

Svētkus svinēsim parkā pie Ķeguma tautas nama

 

25. maijs

“Saules gaisma atspīd debesīs”

18:00 – Svētbrīdis un svētku koncerts Ķeguma evanģēliski luteriskajā baznīcā. Svētbrīdi vadīs Ķeguma evanģēliski luteriskās draudzes mācītājs Ingus Dāboliņš. Koncertā piedalās Mālpils vokālais ansamblis “BUONA PARTE”.

20:00 – Folkloras kopas “Graudi” uguns saules rituāls (Ķeguma parks).

21:00 – “Ķegumam – 25” nakts orientēšanās sacensības Ķeguma pilsētā. Starts pie Ķeguma tautas nama. Lūgums iepriekš iepazīties ar noteikumiem. Sacensību noteikumi

Novada svētku fotokonkurss “Sapņu mirkļi”. Aicinām ikvienu tvert svētku mirkļus un iesūtīt labākās fotogrāfijas uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 26. maija plkst. 16:00. Konkursa noteikumi.

 

26. maijs

“Piepildi sapņus”

9:00 – Svētku gadatirgus Liepu alejā. Gadatirgum aicinām pieteikties amatniekus, mājražotājus un citus tirgoties gribētājus, iepriekš sazinoties pa tālruni 22010300.

10:00 – Ķeguma novada domes priekšsēdētāja svētku atklāšanas uzruna. Pūtēju orķestra “Birzgale” koncerts (Svētku skatuve).

“Saules spēks”

10:30 – Saules ritmus izdejojot Zumbā (Ķeguma dienas centra teritorija). Zumba ir pasaulē lielu popularitāti iemantojis deju stils, to raksturo enerģiska un dzīvespriecīga mūzika, un nodarbību vada tieši tāds pats treneris – enerģisks un pozitīvi noskaņots. Lai zumbotu, iepriekšēja pieredze dejās nav vajadzīga.

10:30 – Saules apli nūjojot (Starts pie Ķeguma dienas centra). Trenera Edgara Siliņa vadībā iznūjosim tradicionālo Ķeguma “Saules apli”. Aicinām ņemt līdzi savas nūjas. 

11:00 – “Saules bumba pludmalē”. Pludmales volejbola sacensības 2:2 sieviešu un vīriešu komandām. Lūdzam iepriekš iepazīties ar sacensību noteikumiem. Pieteikšanās sacensību dienā pie galvenā tiesneša Edgara Siliņa līdz plkst.10:50. Sacensību nolikums

“Krāsainie sapņi”

11:00 - Elektrum draudzīgas enerģijas zona maziem un lieliem Ķeguma parkā. Gaidīsim Elektrum teltī, lai kopīgi piedalītos pozitīvas enerģijas radīšanas sacensībās, mērot spēku, veiklību un izturību un vienoti vairotu draudzīgu enerģiju. Iedrošināsim piedalīties sacensībās bumbas mešanā grozā, vingrošanā ar apli un svara bumbu cilāšanā.  Drosmīgākos un asāku izjūtu cienītājus izaicināsim mazajā kosmosa stacijā – orbitronā. Elektrum draudzīgas enerģijas zonā būs iespēja tikties un iztaujāt energoefektivitātes speciālistus.

11:00 – Ķeguma jaundzimušo bērnu sveikšana Ķeguma tautas namā. Starptautiskā Sorooptimistu kluba “Ogre-Ķegums” rīkots pasākums, lai sveiktu 2017. gadā piedzimušos bērniņus Ķeguma pilsētā. Ieeja ar ielūgumiem.

12:00 – “Krāsaini sapņi” – Ķeguma novada pašdarbnieku kolektīvu koncerts. (Svētku skatuve)

13:30 – Svētku zupas baudīšana Ķeguma parkā.

14:00 – Dažādas aktivitātes bērniem un jauniešiem. Putu ballīte, sejiņu apgleznošana, hennas zīmējumi, sapņu ķērāju darbnīca (Ķeguma dienas centra teritorija), piepūšamās atrakcijas (Ķeguma parks).

Viens no Latvijas vadošajiem peintbola parkiem “PIF PAF” piedavās lāzertagu un citas ar peintbolu saistītās aktivitātes.

“Sapņu cīņa”

16:00 – Ielu vingrotāji (Pludmale). Street Warriors šovu grupas uzstāšanās un aktīva skatītāju līdzdalība.

17:00 – Sporta aktivitātes pludmalē. Noskaidrosim spēcīgākos, ātrākos un drosmīgākos Ķeguma novada svētku apmeklētājus dažādās spēka un veiklības cīņās.

“Mums sava Saule un savi sapņi”

19:00 –– Svētku lielkoncerts.

Loterijas izloze, loterijas kuponus var atrast “Ķeguma novada ziņu” maija numurā. Kā katru gadu izlozēsim vērtīgas balvas. Biļetenus visas dienas garumā varēsiet iemest urnā pie svētku skatuves. Balvas saņems tie, kuri būs īstajā laikā un īstajā vietā – svētku koncertā.  Nakts orientēšanās sacensību “Ķegumam – 25” un fotokonkursa “Sapņu mirkļi” uzvarētāju apbalvošana.

20:30 – Sapņu programma – Transformeru šovs „Bumblebee transformers” 2,5 metru augstumā izklaidēs ar dūmu šovu, robotizētu runu, gaismas efektiem un neatkārtojamu deju šovu, “FLYTIE” bārmeņu šovs – vieni no Latvijā labākajiem bārmeņiem izklaidēs ar ugunīgu, dinamisku un nepārspējamu bārmeņu šovu, “Santehniķi” – Latvijā vienīgais duets, kas ar muzikālu talantu izklaidē, izpildot dažādu stilu mūziku uz santehnikas trubām un ar vienkāršām pludmales čībiņām.

21:30 - Normunds Rutulis ar koncertprogrammu “Man nav žēl”  – plaši pazīstams  šlāgermūzikas un popmūzikas dziesmu izpildītājs.

23:00 – Svētku salūts, bungu performance Reiņa Reķa izpildījumā.

23:30 – Gacho – labākais Latvijas hip hop mākslinieks, kurš pārsteidz savus klausītājus ar pārsteidzošiem un enerģiskiem priekšnesumiem.

00:30 - RR Band un DJ “DidzisKo”  - atraktīva un enerģiska grupa, kas izpilda populāru dziesmu kaverversijas. Iekustinās dejotgribētājus un aizkustinās mūzikas cienītājus.

Svētku pasākumu laikā tiks filmēts un fotografēts, materiāli būs pieejami Ķeguma novada pašvaldības informācijas avotos!

 

SVĒTKU DIENĀ 26.MAIJĀ BŪS IESPĒJAMS IZMANTOT PAŠVALDĪBAS TRANSPORTU:

9:00 Birzgale (centrs) – Ķegums, Ķeguma pr.5

10:00 Bekuciems – Tome – Ķegums, Ķeguma pr.5

10:00 Birzgale (centrs) – Ķegums, Ķeguma pr.5

11:00 Glāzšķūnis – Rembate – Ķegums, Ķeguma pr.5

11:00 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Birzgale

15:00 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Birzgale

15:00 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Tome – Bekuciems

16:00 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Rembate – Glāzšķūnis

17:00 Birzgale (centrs) – Ķegums, Ķeguma pr.5

17:30 Glāzšķūnis – Rembate – Ķegums, Ķeguma pr.5

18:30 Bekuciems – Tome – Ķegums, Ķeguma pr.5

20:40 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Birzgale

23:20 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Birzgale

23:30 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Rembate – Glāzšķūnis

23:35 Ķegums, Ķeguma pr.5 – Tome – Bekuciems

3:00 Ķegums, Ķeguma pr.5 - Birzgale

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites