Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


22.aprīlī plkst.16.00 Ķeguma tautas namā komēdija "Vai mana cūka pie jums nav bijusi".

Režisors Guntars Liepiņš par Hermaņa Paukša komēdiju „Vai mana cūka pie jums nav bijusi” stāsta: „Parasts mūsdienu pagasts ar parastiem un varbūt ne tik parastiem pagasta iedzīvotajiem. Mēs esam tādi, kadi mēs esam. Dzīvojam kā nu katrs mākam un esam pieraduši. Strādājam, skaužam, tenkojam, mīlam savus tuvākos kā nu mēs katrs protam. Bet spītīgi turamies pie tā, kas mums vēl ir palicis ar savu latviešu sīkstumu. Galvenais visos, lai kādi mēs nebūtu, dzīvo ticība un cerība, ka būs labāk un viss sakārtosies. Lai kādi laiki nebūtu, lai cik grūti nebūtu, cerības reizēm mēdz piepildīties. Kapēc tam visam pa vidu cūka? Nāciet skatīties, uzzināsiet.”

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites