Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Izstāde "Sociālie tīkli"
Kultūra > Izstāde
No 16.06.2020 līdz 15.07.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
Meistarklase pie zāļu sievas
Kultūra > Seminārs
09.07.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


9. augustā Birzgales pagasta svētki „Zem varavīksnes tilta”

 

9:00– svētku atklāšana sporta laukumā

9:10 – 13:00 – Sporta aktivitātes „Veselā miesā, vesels gars!” sporta laukumā

13:30 – 16:00„Mūsu ielas, mājas ziedu feja”

Aicinām pagasta iedzīvotājus piedalīties ziedu, dabas materiālu paklāju, skulptūru veidošanā „Rūķu” parkā. Paklājs, skulptūra, kurš saņems visvairāk balsu, tiks pie balvas

11:00– ekskursija pa Birzgali „Pa barona takām”. Ekskursijai pieteikties līdz 07.08. pie muzeja vadītājas Dainas

14:00„Ciskudriļļu jampadracis” . Ja tu esi liels vai mazs un ja tev ir savs ciskudrillis (velosipēds), tad nāc un piedalies parādē vai velo braucienā. Ciskudrillim un pašam jābūt interesanti noformētam. Pulcēšanās pie „Rūķu” muzeja

15:00 – 18:00„Rūķu’’ parkā darbosies radošās darbnīcas „Ar basām kājām, pa varavīksnes krāsām”. Jauniešu centra teltī:  „Mati mana rota”, mūzikas instrumentu izgatavošana, seju krāsošana u.c. Biedrība „JADARA”: tamborēšanas sacensības, lukturīšu izgatavošana, akcija Ragavas taisa vasarāadīsim apģērbus kokiem, zīmēšana uz asfalta u.c

15:00– „Lielais saimes galds”, pusdienas visiem kopā. Jau izsenis zināms, ka kompānijā ir labāka ēstgriba. Tad pagatavo mājas, ko īpašu ar ko pārsteigt citus un nāc kopā pusdienot. Bukstiņbiezputra garantēta

15:00 – 17:00 – bezmaksas izjādes ar zirgiem „Rūķu” parkā

17:00– pie muzeja „Rūķi” aicinām uz tikšanos ar Vitu Štelmaheri, kura ir vairāku bērniem un visai ģimenei lasāmu grāmatu autore. Piemēram, „Piglas stāsti” ir par ruksīti, arī par rakstnieces sunīti, kuru viņa vienmēr ņem līdzi tiekoties ar lasītājiem. Tapis arī atraktīvs ceļvedis bērniem „Es dzīvoju Latvijā”. Ogres grāmatnīca „Auseklis” pievienosies autorei un piedāvās minētās grāmatas ar svētku atlaidi. Protams, būs iespēja saņemt Vitas Štelmaheres autogrāfu

19:45– Dienas pasākumu uzvarētāju sumināšana

20:00 -  Svētku koncerts "Ar mīlestību un smaidu". Uzstāsies Santa Zapacka un Harijs Ozols

      22:00– Balle. Spēlēs grupa „Brīvdiena”

23:00–  „Laternu stunda”. Aicināti visi uz „Rūķu’’ parku, ņemam līdzi gaisa jeb debesu laternu, un visi kopā palaidīsim gaisā kā svētku salūtu, kā arī radošajās darbnīcās izgatavotās laternas izvietosim „Rūķu” parkā

 

 

Sīkāka informācija T. 29424612

Komentāri

    Heard Lawani just strolled into house of reps...not to foergt the $620,000 is still missing..the people that should be hung are right there in Aso Rock..I'm afraid the entity called Nigeria is going to split up..just like Old Yugoslavia and Russia..we seem to be the last contrived Federal state standing and Boko Haram aided by some Northern sugar daddies are surely pushing us towards it..so bring it on..nuff is enuff!!

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites