Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


„Cilvēka personību raksturo ne tikai tas, ko viņš dara, bet arī tas, kā viņš dara.”  

/Engelss/

Ikvienam novada iedzīvotājam ir iespēja līdz 2017.gada 18.oktobrim izvirzīt kandidātu apbalvojumam „Ķeguma novada lepnums 2017”. Pieteikumu apbalvojumam var nodot Ķeguma novada domē, Lāčplēša ielā 1, vai sūtīt elektroniski pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Pieteikumā jānorāda apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, pamatojums kandidatūras izvirzīšanai, nopelnu un sasniegumu apraksts (plašāka informācija par pretendentu), kā arī īsa informācija par iesniedzēju (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, tālrunis).

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites