SKAISTĀKAIS LATVIJAS DAIĻDĀRZS UN LAUKU SĒTA 2017. gadā

Konkursu rīko: Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība

Konkursu atbalsta: atbalsta fonds Mans zaļais dārzs, VAS Latvijas Valsts meži, žurnāls Dārzs un Drava

Konkursā var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji, kuri izveidojuši daiļdārzu, vasarnīcas dārzu

vai iekopuši lauku sētu.

Daiļdārzus un lauku sētas konkursam piesaka dārza īpašnieks, pagasta pārvalde, pilsētas, novada pašvaldība, dārza veidotājs vai kāda cita persona ar dārza īpašnieka piekrišanu.

Pieteikumus var sūtīt:

o    pa pastu: Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrībai, Zalves iela 23-1, Rīga LV-1046;

Pieteikumā jānorāda daiļdārza vai lauku sētas atrašanās vietas adrese, pieteicēja adrese un tālrunis. Vēlams pievienot vizuālo materiālu.

Plašāka informācija, zvanot pa tālruni - 22023681.

Pieteikumus lūdzam nosūtīt līdz 2017. gada 14. jūlijam.

Dārzu vērtēšana notiks līdz 2017. gada 1. septembrim.