Sakopts novads ir liela vērtība! Skaistas vietas ir jānovērtē! No 1.jūlija līdz 28.jūlijam ir iespēja pieteikt dalību konkursā „Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu”. Šī gada tēma „Rudens košums manā sētā”.

Sētas konkursam var pieteikt Ķeguma novada pagastu pārvaldēs un Ķeguma tautas namā, vai sūtot pieteikumu elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pieteikumā jānorāda nominētā īpašuma adrese, saimnieka kontakttālrunis un iesūtītāja kontaktinformācija. Konkursa laureāti tiks sveikti Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas svētku koncertā. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni – 22010300.

Konkursa vērtēšana notiek punktu sistēmā un šādās grupās:

· Lauku saimniecība – vērtē Ķeguma novada lauku teritorijā esošas saimniecības, kas veic lauksaimniecisko darbību;

· Lauku sēta – Ķeguma novada lauku teritorijā esošas lauku viensētas un lauku tūrisma mītnes;

· Individuālā apbūve – Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas individuālās apbūves;

· Mūsu mājas – vērtē Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas daudzdzīvokļu mājas un to teritorijas;

· Darbavieta – vērtē Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas iestādes un uzņēmumus.

Balvu fonds (balvu saņems katras grupas laureāti):

1. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 100 EUR vērtībā stādaudzētavā un goda plāksni;

2. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 70 EUR vērtībā stādaudzētavā un goda plāksni;

3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 50 EUR vērtībā stādaudzētavā un goda plāksni.

Konkursa nolikums