Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


22. jūlijā notiks Birzgales pagasta svētki „Birzgalei – 450”

Plkst. 11.00 – Dievkalpojums Birzgales kapelā. Pēc dievkalpojuma notiks  procesija no pagasta pārvaldes ēkas līdz  Vecā Stendera  piemineklim, svētku atklāšana un piemiņas Svētbrīdis;

Plkst. 12.30 – Pie Stendera pieminekļa pūtēju orķestra „Birzgale” koncerts;

Plkst. 13.00 – 16.00 radošās un sportiskās aktivitātes „Rūķu” parkā:

Lielās koka galda spēles; „Lielie ziepju burbuļi kopā ar Mārtiņa Burbuļiem" (bērni bez maksas varēs uzpildīt no mājām paņemtos tukšos ziepju burbuļu trauciņus); Piepūšamās atrakcijas „Hellokitty”; Radošās darbnīcas „Smilšu aplikācija” (Aplikācija ir vienkārša, ļoti aizraujoša aktivitāte bērniem ar dažādu krāsu smiltīm, krāsojot īpašu dizainu aplikācijas; Sejiņu apgleznošana, fotografēšanās u.c.; Ziedu, dabas materiālu paklāju veidošana. Ikviens iedzīvotājs vai iestāde aicināti piedalīties ziedu paklāju veidošanā; „Uznes mani kalnā” – sievu nešanas sacensības; „Veiklākā dāma” – skrējiens augstpapēžu kurpēs, papēža augstums ne mazāks par 5cm (nedrīkst būt pilnais papēdis); „Birzgales spēkavīrs” maisa celšanas sacīkstes; „Sumo cīņas” (sacīkstes notiks speciālos Sumo tērpos. Noteiksim spēcīgāko vīrieti Birzgalē);

No plkst. 13.00 – 17.00 – Muzejā „Rūķi” apskatāma Valda Brūvera gleznu izstāde;

Plkst. 15.00 – „Laiks pusdienām”, kopā baudīsim zupu par ko rūpēsies zemessargi;

No plkst. 16.30 – 18.00 – „Zirga mugurā aidā” (vizināšanās ar zirgiem);

Plkst. 19.00 – Svētku gājiens no tautas nama uz „Rūķu” parku;

Plkst. 19.20 – Svētku koncerts „Senās rudzu vārpas stāsts”;

Plkst. 22.00 – Zaļumballe kopā ar grupa „Prozit”;

Plkst. 23.00 – Pirmizrāde filmai „Ar sirdi un dvēseli Birzgalē”;

Plkst. 23.20 – Svētku salūts.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites