“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Bērna emocionālā audzināšana
Izzinošs > Pasākums Ģimenei
No 17.08.2020 līdz 28.09.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
“Ķeguma novada lepnums 2020”
Pašvaldība > Svētki
No 07.09.2020 līdz 16.10.2020

Novada ziņas - front page

Bērnu aizsardzības diena, 1.jūnijs, rosināja Tomes tautas namu un sieviešu biedrību „Ābele” padomāt par ģimenes pamatvērtībām un par mūsu atvasēm. Mūsu radītais pasākums dos iespēju ģimenēm pavadīt laiku kopā.

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena. Diemžēl kā citviet pasaulē, tā arī Latvijā daudzi bērni cieš no dažādiem vardarbības veidiem – viņi tiek sisti, ievainoti, turēti badā un izolācijā vai kā citādi pakļauti pārestībām. Nav šaubu, ka pret bērnu vērstā vardarbība atstāj sekas bērnu psihē un turpmākajā dzīvē.

Pasākumi un aktivitātes paredzētas, lai pievērstu uzmanību bērnu aizsardzības jautājumiem. Pasākuma  mērķis ir galvenokārt padomāt par bērnu labklājību – vai mēs varam kaut ko darīt, lai bērni un ģimenes kļūtu laimīgākas. Mēs uzskatām, ka tas ir iespējams. Tāpēc, Ķeguma novada dome un Tomes tautas nams sadarbībā ar Tomes sieviešu biedrību „ĀBELE” vēlas dāvāt šos svētkus Tomes pagasta ģimenēm. Pasākuma laikā darbosies grāmatu maiņas punkts, bērnu rotaļlietu  maiņas punkts. Parka teritorijā darbosies vairākas radošās darbnīcas – būs iespēja veidot no māla, papīra un auduma, uzzināt vēsturiskus notikumus par savu pagastu, par veselīgu dzīves veidu un iet rotaļās kopā ar blēdīgo lapsēnu.

Radīsim krāšņus un jautrus svētkus mūsu mīļajiem mazuļiem, bērniem un vecākiem pozitīvas emocijas.  Radošajās darbnīcās sniegsim jaunas zināšanas un prasmes.

1.      jūnijā plkst.11:00

Tomes tautas nama parkā

Bērnu svētki

„Lielās vasaras prieki”

• Kopā ar radošo apvienību „Divi” piedalīsimies izrādē „Lapsēns blēdis”;
  • Ar Tomes sieviešu biedrības „Ābele” rūķiem strādāsim radošajās darbnīcās;
  • Grāmatu un rotaļlietu maiņas punktā apmainīsimies ar sev mīļām mantām, dāvinot tās citiem

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi