Tuvākie pasākumi
Izstāde “Zivju diena”
Kultūra > Atpūta
No 06.07.2021 līdz 31.08.2021
"Stresa menedžments"
Sabiiedrība > Atpūta
No 21.07.2021 līdz 25.08.2021
“Nesēdi mājās – strādā ar sevi”
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 27.07.2021 līdz 31.07.2021
Veselīga uztura meistarklase
Bērnu pasākums > Atpūta
29.07.2021
Kapusvētki Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
07.08.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma jauniešu koris „Lins” savu jauno sezonu, kā jau ierasts, iesāk aktīvi un, protams, ar dziesmām – 2016. gada 17. septembrī norisinājās XIV koru saiets Meņģeļos Ērgļu novadā – Brāļu Jurjānu memoriālajā muzejā „Meņģeļi” par godu Jurjānu Andrejam – 160, kurā piedalījāmies arī mēs – Ķeguma jauniešu koris „Lins”.

Jau pats agrais sestdienas rīts bija darbīgs un ar labu noskaņojumu. Viss iesākās jau plkst. 11.00, kad norisinājās garīgās mūzikas koncerts Ērgļu luterāņu baznīcā, ko mums arī bija iespēja apmeklēt. Šajā koncertā uzstājās Carnikavas kamerkoris „Vēja balss”, Garkalnes novada jauktais koris „Pa saulei” un Rīgas Stradiņa universitātes jauktais koris „Rīga”. Koncerts bija ļoti skanīgs un skaists.

Brāļu Jurjānu memoriālajā muzejā „Meņģeļi” tika uzausts arī skaists zirnekļu tīkls, ko papildināja katra kolektīva pašsagatavotais zirneklis – mūsu zirneklis, kā jau ierasts, bija lina ietērpā. Pašās beigās viss tīkls bija pilns, kas kopēju skatu radīja ļoti skaistu un interesantu.

Pēcpusdienā plkst. 17.00 jau sākās ilgi gaidītais svētku koncerts, kurā piedalījās Latvijas sieviešu, vīru un jauktie kori, Ērgļu saieta nama vidējās paaudzes deju kolektīvs „Rūdolfs” un Pūtēju orķestris P. Leiboma vadībā. Pasākumu vadīja un par labu noskaņojumu rūpējās Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks. Pēc koncerta sekoja kopīga fotografēšanās, dejas un kopā būšanas laiks.

Vēlamies teikt milzīgu paldies Ķeguma komercnovirziena vidusskolai un direktora vietniecei Sandrai Bērziņai par palīdzēšanu ar tautas tērpiem, lai koncertā mēs izskatītos pēc iespējas skaistāk, Ķeguma novada domei par mums piešķirto transportu, Ķeguma novada kultūras un sporta pārvaldes vadītājai Dacei Māliņai par palīdzēšanu organizatoriskos jautājumos, un, protams, liels paldies mūsu šoferītim Jānim Juškānam, kurš mūs vienmēr sagaida ar smaidu, par aizvešanu un atvešanu, un kopā būšanu ar mums.

Tas ir vēl tikai sezonas sākums, tāpēc steidzam tik atgādināt, ka jauno dalībnieku uzņemšanu mums norisinās visu gadu, tāpēc nāc droši un pievienojies mums otrdienās plkst. 19.00 – 21.30 un sestdienās no plkst. 11.00 – līdz 14.00 Ķeguma tautas namā. Ņem līdzi draugus, kaimiņus, radus un esi viens no mūsu draudzīgā kolektīva. Uz tikšanos mēģinājumos un koncertos!

ĶJK „Lins”

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites