Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Birzgales mūzikas skola


 

Adrese:  Jaunatnes iela 2, Birzgale, Birzgales pag., Ķeguma nov., LV - 5033

Skolas direktors: Laimonis Paukšte

Tālrunis: 65034187

Mob. tālr.: 25620321

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

 

 


Birzgales Mūzikas skola kā patstāvīga mūzikas skola darbojas no 1994. gada. Tās direktors kopš dibināšanas ir Laimonis Paukšte.

Skolēni mūsu mūzikas skolā var apgūt prasmes šādu instrumentu spēlē:

- Klavierspēlē,

- Flautas spēlē,

- Klarnetes spēlē

- Saksofona spēlē,

- Trompetes spēlē,

- Trombona spēlē,

- Eifonija spēlē,

- Tubas spēlē,

- Sitaminstrumentu spēlē.

Audzēkņiem, mācoties Birzgales Mūzikas skolā, ir iespēja spēlēt pūtēju orķestrī. Audzēkņus māca pedagogi ar augstāko pedagoģisko izglītību, augstas klases pedagogi un praktiķi. Viņu lielākā vērtība ir pašaizliedzīgs darbs ar mīlestību izglītojot savus audzēkņus.

Rocības iespējās, pakāpeniski cenšamies remontēt un iekārtot savas telpas, lai tās no bērnudārzam piemērotām telpām (mūzikas skola darbojas pēc projekta bērnudārzam projektētās telpās) pārveidotu par mūzikas skolai piemērotām.

Mūzikas skola ir mācību iestāde ar lieliem kapitālieguldījumiem instrumentu iegādes ziņā. Tā nevar eksistēt bez pietiekami daudz klavierēm, kā arī daudz un dažādiem pūšamajiem un sitamajiem instrumentiem (tāda ir mūsu skolas specifika). Tāpat nepārtraukti ir jāiegulda līdzekļi instrumentu uzturēšanai spēlēšanas kārtībā. Tās ir lielas izmaksas, bet Birzgales pagasta pārvalde līdz šim ir izpratusi mūzikas skolas vajadzības un nodrošinājusi mūzikas skolai pilnvērtīgu darbu.

Birzgales Mūzikas skolai ir arī savas tradīcijas, kas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa - semestra beigās katrs pedagogs rīko plašus savu audzēkņu atklātos koncertus, skolas izlaidumos koncertē visi tās absolventi rādot savas prasmes visdažādākajos muzicēšanas veidos (spēlējot solo, muzicējot ansambļos, spēlējot pavadījumus saviem kolēģiem), vienmēr piedalāmies valsts konkursos un vismaz reizi gadā apmeklējam kādu operas izrādi.

Birzgales Mūzikas skolas nolikums

Birzgales Mūzikas skolas pašvērtējums

Iekšējās kārtības noteikumi Birzgales mūzikas skolā

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites