Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Rembatē
Kultūra > Bērnu pasākums
01.06.2020
Aktivitāšu laukuma atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
10.06.2020 13.00
Labiekārtotās pludmales “Rūķīši” atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
13.06.2020 11.00
Līgo priekšvakara pasākumi
Kultūra > Atpūta
22.06.2020 15.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”
“Nestāvi malā”

PIEDZĪVOJUMU un kolektīva saliedēšanas divu dienu pasākums

Pasākums norisinās atpūtas bāzē "Kliģi" - ~75 km no Rīgas, Liepājas virzienā pa A9 šoseju
Pasākums notiek 4.-5.oktobrī.
 Izbraukšana no Birzgales pamatskolas 4.oktobrī plkst. 10.30.


Mērķis – saliedēt jauniešu grupas, apmācīt tās sadarboties veicot kādu vienu, noteiktu aktivitāti. „Piedzīvojumu trase” - aizraujošs un izzinošs pasākums, kura laikā dalībnieki piedalās kolektīva saliedējošās atrakcijās, iepazīst Latvijas dabu un uzzina daudz jauna viens par otru, kā arī piedalās dažādās āra dzīves aktivitātēs un apgūst izglītības metodes kā sadarboties ar dažādām jauniešu grupām. Nodarbību noslēgumā izveidosies 5 jauniešu grupas, kuru uzdevums būs sagatavot nākamajam periodam aktivitātes, kuras būtu saistošas jauniešiem. Devīze darbībai „Nestāvi malā. Izdomā savu ideju un īsteno to.” Katrai grupai būs savs mentors. Pasākums notiek dalībniekiem neierastā vidē, lai parādītu jauniešiem daudzveidīgās neformālās izglītības iespējas un veicinātu jauniešu mērķtiecīgāku iesaistīšanos projekta aktivitātēs.

Brīdinām, ka "Baiļu trase tumsā" noris mežā, vāji izgaismotā un ierobežotā teritorijā. Trasē tiek izmantoti dažādi baiļu specefekti - gaismas, skaņas, tēli un priekšmeti. Iesakām vecākiem un klases audzinātājiem izvērtēt skolēnu piedalīšanos "Baiļu trasē tumsā" trasē. Piedāvātā "Baiļu trase tumsā" izmantojama tikai ar rakstiskām vecāku atļaujām, kas iesniegtas klases pedagogam, brīvprātīgi, pēc katra paša vēlmēm, izvērtējot savu baiļu slieksni. Vecākiem, kuri nevēlas sava bērna piedalīšanos "Nakts trasē", lūgums lēmumu darīt zināmu klases pedagogam. Cienīsim un respektēsim gan akceptu, gan aizliegumu!
Piedāvājam Jums aktīvās atpūtas programmu no 12.00 līdz 9.00 nākamajā rītā.
Lietas, ko nevajag ņemt līdzi, jo ir nodrošinātas uz vietas : dzeramais ūdens, vienreizējās glāzītes un trauki, tēja, kafija (tikai klašu audzinātājiem), ēdienreizes - ap plkst. 16.00 - zupa un programmas nobeigumā kliņģeris ar tēju, ap plkst. 20.00 - vakariņas (otrais ēdiens), pēc nakts trases kliņģeris, ap plkst. 8.00 no rīta - brokastis.
Lietas, ko noteikti vajag ņemt līdzi individuāli katram dalībniekam: jautru garastāvokli vai vismaz labu noskaņojumu, guļamo grīdiņu vai piepūšamo matraci un guļammaisu vai pledu, pirts lietas - dvieli, peldkostīmu, gumijas čībiņas (lai neslīdētu kājas), personiskos higiēnas līdzekļus, personiskos medikamentus (ja tādus lieto), pret odu/insektu līdzekli, gumijas zābakus vai citus slapjumu necaurlaidīgus apavus, laika apstākļiem atbilstošu apģērbu, maiņas apavus un drēbes.
Kas netiek akceptēts pasākumā skolēniem!
Smēķēšana un alkohola lietošana skolēniem, kā arī pavadošajiem pieaugušajiem!
Atgriešanās 5.oktorbrī ap 11.00

Projektu realizē biedrība JADARA

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites