Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Rembatē
Kultūra > Bērnu pasākums
01.06.2020
Aktivitāšu laukuma atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
10.06.2020 13.00
Labiekārtotās pludmales “Rūķīši” atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
13.06.2020 11.00
Līgo priekšvakara pasākumi
Kultūra > Atpūta
22.06.2020 15.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Aicinām Jūs pievienoties platformai EPALE, lai kļūtu par Eiropas lielākās pieaugušo izglītības kopienas daļu!

EPALE ir pieejama 24 Eiropas valstu valodās (arī latviski), to veido 36 nacionālo valstu komandas un tajā atrodama daudzpusīga informācija par pieaugušo izglītību Eiropā. EPALE ietver plašu resursu bibliotēku pedagogiem, publikācijas par pieaugušo izglītības aktualitātēm, kā arī viedokļu apmaiņas, sadarbības partneru meklējumu un komentāru sadaļu. Pieaugušo izglītības speciālisti un citi iesaistītie, kas ir piereģistrējušies EPALĒ, var papildināt mājaslapas saturu, publicējot ziņas, rakstus vai blogus ar personiskām pārdomām par notiekošo pieaugušo izglītības jomā Latvijā un Eiropā. EPALE emuāri, forumi, tiešsaistes diskusijas un klātienes tikšanās palīdz dalībniekiem sazināties un mācīties no kolēģu pieredzes visā Eiropā.

Ja rodas jautājumi saistībā ar EPALE platformas lietošanu, EPALE Latvijas atbalsta dienests būs vienmēr gatavs palīdzēt. Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastiem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un/vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

EPALE mājaslapu varat atrast šeit.
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites