Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Kā informē Ķeguma novada Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs Kristaps Rūde, šo ceturtdien, 12.oktobrī, plkst. 15.00 Ķeguma dienas centra konferenču zālē ar informatīvu semināru viesosies Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, lai informētu par Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam ietvaros plānoto jaunatnes politikas attīstības veicināšanu vietējā līmenī.

Jaunieši laipni aicināti pievienoties semināram!

2017.gada 10.janvārī tika apstiprināta Jaunatnes politikas valsts programma 2017.gadam. Tā veidota, lai nodrošinātu gan Eiropas Savienības, gan nacionālā līmeņa jaunatnes politikas attīstības plānošanas dokumentos noteikto uzdevumu un pasākumu īstenošanu. Programmas mērķis ir nodrošināt informatīvu, metodisku un finansiālu valsts atbalstu, lai radītu labvēlīgu vidi, kas palīdzētu jaunietim uzsākt patstāvīgu dzīvi kā atbildīgam sabiedrības loceklim, nodrošinot darba ar jaunatni Latvijā koordināciju un attīstību.

Jaunatnes politikas prioritātes 2017.gadam:

1) veicināt ilgtermiņa darba ar jaunatni plānošanu vietējā un reģionālā līmenī;
2) atbalstīt jaunatnes organizāciju darbības attīstību, tostarp sadarbību ar valsti un pašvaldībām, kā arī starptautiskajām institūcijām jaunatnes politikas nozarē;
3) vienota modeļa izstrāde jauniešu neformālās izglītības atzīšanai valsts mērogā;
4) attīstīt darbā ar jaunatni iesaistīto personu profesionālo pilnveidi.

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites